O firmie

Creative Logistic Group Sp. z o.o. to polska firma świadcząca usługi z zakresu transportu i spedycji w przewozach krajowych i międzynarodowych na terenie Europy.
Transport ładunków odbywa się w oparciu o nowoczesną i niezawodną flotę własną firmy jak i przewoźników współpracujących.
Profesjonalizm, elastyczność wobec potrzeb klientów, wiarygodność w działalności to podstawowe kryteria naszego modelu biznesowego.
Gwarantujemy specjalistyczną obsługę przewozową, podczas której procesy składające się na usługę spedycji są skrupulatnie planowane i przygotowywane.
Dokładnie analizujemy każdy element realizowanego planu spedycji i podchodzimy do powierzonych nam zadań w sposób zindywidualizowany, minimalizując ponoszone przez Klienta koszty.
Nasza współpraca odbywa się z Klientami wszystkich branży poczynając od mikroprzedsiębiorstw kończąc na dużych przedsiębiorstwach zarządzanych wielopoziomowo.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CLG i do kontaktu z przedstawicielem firmy, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje korzystną dla Państwa propozycję współpracy.


Czytaj więcej…